___

___


+38-096-845-78-44 +38-067-316-58-68

КОРМІН Грунт (N-P-K)Спеціальні

КОРМІН Грунт Спеціальні фото

КОРМІН Грунт (N-P-K) Спеціальні

Лінійка рідких добрив "КОРМН Ґрунт NPK" розроблена для забезпечення культур макроелементами на початкових етапах росту і розвитку рослин залежно від ґрунтових умов.
Добрива лінійки «КОРМІН Ґрунт» можуть застосовуватись, у першу чергу, як стартове добриво для внесення в насіннєве ложе при посіві, з метою забезпечення інтенсивного старту рослин, а також для корекції мінерального живлення в системах фертигації, з метою підвищення врожайності та покращення якісних показників урожаю.
Норма внесення добрив «КОРМІН Ґрунт»:
 1. Для припосівного внесення при широкорядних посівах: 10-40л/га.
 2. У системах фертигації: у концентрації 1 - 5% робочого розчину.
 Спеціальна лінійка рідких комплексних добрив "КОРМН Ґрунт NPK+мікроелементи" – розроблена з урахуванням потреб окремих культур у макро- та мікроелементах на початкових етапах росту і розвитку. До данної лінійки входять продукти КОРМІН Ґрунт Картопляний, - Буряковий, - Малина, - Лохина, - Кукурудзяний, - Зерновий, - Бобовий, - Олійний.

Склад КОРМІН Грунт Спеціальні

Головні переваги продукту

- Збалансований склад елементів живлення- Стабільність продуктів протягом тривалого часу завдяки стійкій формуляції- Відсутність шкідливих речовин- Низький сольовий індекс- Ефективність у широкому діапазоні температур ґрунту та повітря.