КОРМІН Борний (BN 150-65)

КОРМІН Борний (BN 150-65) фото

Класичний борвмісний продукт, у формі бор-етанол-аміну. Дане мікродобриво є найбільш активновживаним на борофільних культурах (ріпак, соя, соняшник, цукровий буряк).
При дефіциті бору порушується формування клітинних стінок, що призводить до зниження загальної врожайності, погіршення якості, лежкості та товарного виду продукції. 
Бор приймає участь у вуглеводному обміні та сприяє заплідненню квіток у рослин, також, як регулятор, відповідає за синтез стимуляторів та інгібіторів росту рослин. Він сприяє кращому використанню кальцію та посилює утворення бульбочок на коренях бобових. Бор потрібен рослинам протягом усього періоду вегетації, оскільки саме він регулює синтез і транспорт вуглеводів, ростових речовин, аскорбінової кислоти від листя до органів плодоношення і коріння. Під впливом бору рослини раніше зацвітають і дають насіння, різко знижуються хвороби і підвищується насіннєва продуктивність. Жоден з процесів обміну речовин не відбувається без участі бору. 
Брак бору найчастіше спостерігається на карбонатних, заболочених, а також провапнованих ґрунтах, посилюється в посушливі роки і при надмірному внесенні азотних добрив та вапна.

Склад КОРМІН Борний (BN 150-65)

Легкодоступний для рослини
Краще засвоєння за рахунок азоту в амідінй формі 
Працює при низьких температурах
Толерантний в бакових сумішах
Підвищує морозостійкість рослин

Норми внесення КОРМІН Борний (BN 150-65)

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%