Контакти

Адреса:

Головний офіс м. Київ, вул. Срібнокільська 1
Виробничі потужності м. Чернігів, вул. Текстильників 1

Телефон

Офіс +38 (096)7002873 Відділ продажів+38 (067) 3165868Агрономічна підтримка+38(096)8457844

Про компанію "ЗГОДА ЛАНО"

Компанія «ЗГОДА ЛАНО» — український виробник спеціальних добрив. 
Ми не схожі на інші компанії і ми не прагнемо цього! Ми піддаємо сумніву кожен наш крок, перевіряємо та вдосконалюємося разом з продуктом. Ми не боїмося мислити нестандартно та експериментувати! Брати на себе відповідальність — риса сильних! Ми впевнені в якості, ми впевнені в результаті. Ми прагнемо давати людям більше можливостей при використанні нашого продукту. Простота, прямолінійність і практичність — це невід'ємні складові команди "ЗГОДА ЛАНО". Для нас простота означає завжди залишатися самим собою і реалістично дивитися на речі. Давати практичні поради та відповідати за свої рекомендації. 
Ми керуємося особистим досвідом, всі продукти пройшли польові випробування у власних господарствах, на урожаї, вирощеному своїми руками. Виробничі потужності компанії дозволяють виробити будь-який об’єм продукції в найкоротший термін, а власна хімічна лабораторія в режимі non-stop перевіряє якість вхідної сировини та готової продукції. Ми культивуємо усвідомлене використання добрив та постійне удосконалення виробничих процесів, що дозволяє скоротити споживання природних ресурсів та досягти результату при менших витратах. Ми впевнені, що кожен клієнт — важливий, бо він основа! Наші продукти — інструмент для досягнення Ваших цілей!
Історія компанії:1993 рік – створення компанії та налагоджено виробництво ланоліну2014 рік – виведено на ринок лінійку органо-мінеральних добрив «СИЛАЧ» (20 марок)2017 рік – виведено на ринок лінійку органо-мінеральних добрив «НОВАТОР» (10 марок)2018 рік – запуск виробництва КАС2019 рік – запуск виробництва стартових добрив2022 рік – виведено на ринок лінійку органо-мінеральних добрив «КОРМІН» (24 марки)
Наші плани на майбутнє: бути лідером на ринку комплексного живлення рослин шляхом постійного удосконалення та впровадження інновацій в масове агровиробництво.
Місія нашої компанії полягає у сприянні розвитку аграрного сектору України, шляхом дослідження продуктивних технологій вирощування сільськогосподарських культур та впровадження їх в агровиробництво, з метою отримання максимально можливих врожаїв високої якості. 
Ми з впевненістю можемо констатувати: Компанія "ЗГОДА ЛАНО" - експерт з живлення рослин та надійний партнер для кожного агровиробника.