КОРМІН Цинковий (Актив)

КОРМІН Цинковий (Актив) фото

Рідке добриво з вмістом цинку та L-α-амінокислот. Призначене для позакореневого підживлення культур, чутливих до нестачі цинку та виведення рослин з стану стресу (холодового та гербіцидного). 
Поєднання цинку з амінокислотами забезпечує покращення засвоєння його рослинами та усуває прояви стресу.
Цинк (Zn) є однимз найважливіших мікроелементів, має великий вплив на окислювально-відновлювані процеси в рослинному організмі, бере участь у синтезі гормону росту (ауксину), в утворенні АТФ, хлорофілу, елементів мінерального живлення, в поділі клітин, формуванні мітохондрій, прискорює проходження біосинтезу білка (амінокислот), виступає компонентом 40 дихальних ферментів, збільшує вміст аскорбінової кислоти, сухої речовини, впливає на процеси (живлення, транспортування речовин), на проникність мембран, прискорює темпи росту і розвитку, посилює процеси в репродуктивних органах (під час запліднення), підвищує стійкість до захворювань, посухо-, жаро-, морозостійкість у рослин.

Склад КОРМІН Цинковий (Актив)

Висока концентрація діючої речовини
Пролонгована дія
Високий рівень засвоєння
Активізує біосинтез фітогормонів ауксинової групи

Норма внесення КОРМІН Цинковий (Актив)

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%