КОРМІН АС (Фломакс)

КОРМІН Фломакс фото

Нове висококонцентроване органо-мінеральне добриво, яке у поєднанні з цитокінінами, витяжкою морських водоростей, макро- та мікроелементами сприяє стимулюванню процесів цвітіння та запилення, зниження рівня абортації зав’язі, збільшує кількість плодів та їх розмір. Використовується на посівах польових культур, в овочівництві та садівництві.
Властивості біологічно активних речовин препарату:
Цитокініни – приймають участь у поділі меристематичних клітин, стимулюють пробудження бічних бруньок та ріст бічних пагонів, сповільнюють старіння листків та хлоропластів, стимулюють цвітіння та утворення плодів.
Витяжка Морських водоростей - завдяки високому вмісту фітогормонів, полісахаридів, амінокислот та інших БАР інтенсифікуються обмінні процеси та фотосинтез, підвищується стресостійкість рослин.
Калій та бор – покращують транспорт продуктів фотосинтезу з листків до генеративних органів
Бор – покращує формування генеративних органів, фертильність пилку та процес запилення, функціональність провідних пучків.
Фосфор – входить до складу макроергічних сполук, збільшує кількість квіток та інтенсивність цвітіння та забезпечує розвиток кореневої системи. 

Склад КОРМІН Фломакс

Спеціально підібраний мікроелементний склад продукту сприяє:
Кущенню зернових та галуженню дводольних культур;
Стимуляції процесів цвітіння та запилення;
Утворенню та стійкості зав’язі;
Збільшенню кількості плодів та їх розміру.


Норми внесення КОРМІН Фломакс

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%