КОРМІН Імпульс (Біпрофос)

Heading photo

Нове висококонцентроване органо-мінеральне добриво, яке містить у своєму складі фітогормони, амінокислоти та вітаміни, високу концентрацію макроелементів (азоту, калію та фосфору у вигляді фосфіту), мікроелементи бор та цинк. Стимулює весняне відновлення вегетації у озимих культур, покращує формування вторинної кореневої системи, посилює засвоєння фосфору у холодних умовах.
Сприяє швидкому відновленню вегетації озимих культур, завдяки високому вмісту біологічно активних речовин, які позитивно впливають на онтогенез рослин, відновленню ферментативної системи;
Наявність фосфітів та інших БАР посилює стійкість рослин до несприятливих умов довкілля та ураження патогенами, в результаті чого знижується рівень захворюваності сільськогосподарських культур;
Наявність фітогормонів, цинку та бурштинової кислоти посилює весняне відростання кореневої системи у зернових, підвищується швидкість відростання кореневих волосків та інтенсивність поглинання поживних речовин з грунту, особливо в холодних умовах.
Суттєво скорочує час протягом, якого рослини мають ознаки дефіциту фосфору (антоціанове забарвлення листків ріпаку та кукурудзи)
Сприяє інтенсифікації фотосинтезу і відтоку пластичних речовин до генеративних органів, плодів, та посилює екзосмос кореневої системи. 
Значно підвищує ефективну діяльність корисних ґрунтових мікроорганізмів у ризосфері кореневої системи азотфіксуючих, фосформобілізуючих, гумусотворних і целюлозорозкладаючих; 
За рахунок стимуляції продукування фітоалексинів та потовщенню клітинних стінок забезпечує превентивну фунгіцидну дію, без виникнення резистентності, перешкоджає розвитку та поширенню грибкових і бактеріальних захворювань, підвищує стійкість рослин до стресових факторів. 
Має безпосередній інгібуючий вплив на гриби родів Борошнисторосяних та Фітофтору.
Збільшує кількість зав'язі та пришвидшує дозрівання урожаю. Підвищує інтенсивність синтезу цукрів, амінокислот, білків та вітамінів.

Склад препарату Біпрофос


Нове висококонцентроване органо-мінеральне добриво, яке містить у своєму складі фітогормони, амінокислоти та вітаміни, високу концентрацію макроелементів (азоту, калію та фосфору у вигляді фосфіту) та мікроелементи бор та цинк. 

Норми внесення КОРМІН Біпрофос

Норми виливу робочого розчину:
Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%