КОРМІН Бобовий

КОРМІН Бобовий фото

Комплексне органо-мінеральне добриво, яке містить збалансований набір макро- та мікроелементів для інтенсивного росту і розвитку бобових культур, та для підтримання активної діяльності ризобіальних бактерій. Склад добрива повністю відповідає біологічним потребам зернобобових культур. 
Важливим елементом живлення бобових культур є азот. Він входить до складу білків, ферментів, нуклеїнових кислот, хлорофілу, вітамінів, алкалоїдів. Рівень азотного живлення визначає розмір та інтенсивність синтезу білків та інших азотистих органічних з'єднань у рослині і, відповідно, її ріст. 
Фосфор відіграє важливу роль у процесах обміну енергії у рослинному організмі. Фосфор стимулює ріст кореневої системи, особливо кореневих волосків, через які проникають бульбочкові бактерії.
Калій бере участь у процесах синтезу і відтоку вуглеводів у рослинах, обумовлює водоутримувальну здатність клітин і тканин, впливає на стійкість їх до несприятливих умов зовнішнього середовища та ураження хворобами, підвищує посухостійкість, покращує обмін і пересування вуглеводів.
Магній входить до складу хлорофілу, позитивно впливає на життєдіяльність бульбочкових бактерій.

Склад КОРМІН Бобовий

Повністю відповідає потребам живлення бобових культур
Активує обмінні процеси бобових культур на клітинному рівні
Підвищує польову схожість та енергію проростання насіння
Підвищує імунітет культур

Дози підживлення КОРМІН Бобовий

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%