КОРМІН Кукурудзяний

КОРМІН Кукурудзяний фото

Комплексне органо-мінеральне добриво, яке містить збалансований набір макро- та мікроелементів, що повністю відповідає поживним потребам сортів та гібридів кукурудзи. 
«КОРМІН Кукурудзяний» забезпечує збалансоване живлення рослин, стимулює їх ріст та розвиток, а також підвищує стійкість культури до весняних перепадів температур та інших стресових факторів під час вегетації.      
Найбільш важливим мікроелементом при вирощуванні кукурудзи є цинк. Він активує велику кількість ферментативних реакцій, бере участь у формуванні хлорофілу, метаболізму вуглеводів та протеїнів, а також впливає на засвоюваність фосфору та синтез вітамінів. Також для нормального розвитку кукурудзи потрібні бор та мідь, які прискорюють цвітіння та стимулюють утворення качанів.   
Найважливіший період у розвитку кукурудзи – фаза 3-5 справжніх листків. Незбалансованість живлення в цей період майже неможливо компенсувати у майбутні фази розвитку рослини, оскільки саме в цей період формуються генеративні органи, що визначають майбутню врожайність. 
Наступна критична фаза – це 6-8 листків, і саме в ці періоди проведення підживлення з додаванням азотних добрив покращує озерненість початків кукурудзи.

Склад КОРМІН Кукурудзяний

Повністю відповідає потребам живлення кукурудзи
Хімічні елементи знаходяться у хелатній формі
Забезпечує високу врожайність комплексно впливаючи на процеси фотосинтезу, росту, розмноження і обміну речовин

Дози підживлення КОРМІН Кукурудзяний

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%