"КОРМІН Імпульс" у боротьбі з бур’янами.

Переростання бур’янів до фаз розвитку, в яких чутливість до гербіцидів знижується, або ж їх популяція становить загрозу культурним посівам – проблема, з якою зустрічався кожен агроном.

«ЗГОДА ЛАНО» пропонує ефективне рішення у такій ситуації -  використання регулятору росту «КОРМІН ІМПУЛЬС» в одній баковій суміші з гербіцидами як суцільної дії, так і селективними. Така комбінація дозволяє суттєво підвищити гербіцидний вплив на шкодочинні об’єкти – бур’яни.

Особливо актуально таке підсилення у випадку несвоєчасного застосування засобів захисту.

Доцільно використовувати таку бакову суміш для підсилення  дії як страхових гербіцидів, так і гербіцидів суцільної дії,  якщо така задача з тих чи інших причин стоїть перед агрономом – технологом. 

Використання "КОРМІН Імпульс" з нормою 0,025- 0,05 л/га в баковій суміші з гліфосатами на посівах сої підвищує не лише гербіцидний ефект, а й скорочує час перебування культурних рослин в стресі та підвищує стійкість до несприятливих погодних умов, що позитивно позначається на показниках врожайності.

При вирощуванні соняшника по технології Clearfield з використанням гербіциду Євро-Лайтнінг (7,5г/л імазапір, 16,5 г/л імазамокс) та Сумо/Експрес (трибенурон-метил 750 г/л) технології - застосовують Кормін Імпульс у бакових сумішах з нормою 0,025 л/га. Використання таких бакових сумішей дозволяє посилити гербіцидну дію на бур’яни, та мінімізувати негативний вплив  стресових станів на культурні рослини, забезпечуючи їх активний ріст та розвиток після гербіцидних обробок.

Посилення гербіцидного ефекту цього препарату базується на основі підвищення проникності клітинних мембран, як кореневої системи, так і листової поверхні. Як наслідок  – підвищення концентрації  діючих речовин в рослині, посилення поглинання грунтового розчину за рахунок активізації процесів ендосмосу та  посилення ексудації – що дозволяє  культурній рослині швидко позбавитися негативного впливу д.р. страхових гербіцидів.

Застереження: не рекомендується використовувати "КОРМІН Імпульс" у баковій суміші з гербіцидами групи бентазонів та всіма грунтовими гербіцидами, які використовуються в страховій схемі захисту (фоліарно). Після використання таких гербіцидів доцільне окреме внесення "КОРМІН Імпульс" в дозі 100 мл\га – як антистресанта  після загибелі 90% бур’янів чи застосувати інші препарати-антистресанти такі як "КОРМІН АС Кемпро".