Підвищення урожайності соняшнику разом з КОРМІН

Підвищення урожайності соняшнику разом з КОРМІН

Соняшник в Україні є основною олійною культурою. На  одну тону насіння посіви соняшнику виносять чи не найбільше поживних речовин в порівнянні з іншими культурами. Саме тому система живлення у підвищенні урожайності даної культури відіграє велике значення.  Позакореневе підживлення соняшнику дозволяє корегувати дефіцити мікроелементів та стимулювати перебіг всіх фізіологічних процесів. В разі виникнення стресів різної природи використання антистресантів дозволяє мінімалізувати час перебування в стресі та зменшити падіння врожайності.

В портфоліо Торгової марки КОРМІН є весь спектр продуктів, які дозволяють забезпечити повноцінне позакореневе живлення соняшнику протягом всього періоду вегетації.

В разі виникнення фітотоксичності від застосування ґрунтових чи страхових гербіцидів рекомендуємо проводити обробку добривами Кормін АС Кемпро, у нормі 0,4-0,8 л/га  чи КОРМІН Імпульс, у нормі 0,1 л/га. Обприскування при цьому проводиться на 4-5 день після застосування страхових гербіцидів чи при виявленні ознак фітотоксичності після застосування ґрунтових гербіцидів.

Соняшник, як і інші олійні культури позитивно відгукується на внесення борних добрив. Враховуючи, що бор не реутилізується його слід вносити дробно. В лінійці борних продуктів  Торгової марки КОРМІН є три продукти КОРМІН Борний Смарт (NB 125-120 г/л), Кормін Борний (NB 65-150 г/л), КОРМІН Борний Актив (NB 60-145 г/л, органічні та амінокислоти), Перший раз борні добрива застосовують у фазі 6-8 листків, норма застосування при цьому складає 0,5 л/га. Другий раз борні добрива використовують у фазі 10-12 листків – фаза зірочки, норма при цьому складає 0,5-1 л/га. В разі застосування фунгіцидів під час цвітіння в бакову суміш додають один з борних продуктів, у нормі 0,5 л/га.

Для стимуляції розвитку кореневої системи, подолання стресів різної природи у фазі 6-8 листків застосовують регулятор росту КОРМІН Імпульс Біпрофос, у нормі 1 л/га.

У фазі у фазі 10-12 листків – фаза зірочки для кращого розвитку генеративних органів, кращого запилення та наливу насіння слід застосовувати КОРМІН АС Фломакс, у нормі 0,5-1 л/га.