Рекомендації до застосування  органо-мінеральних добрив Кормін для обробки насіння пшениці  у сезоні 2022-23 року

Рекомендації до застосування органо-мінеральних добрив Кормін для обробки насіння пшениці у сезоні 2022-23 року

Всім відомо,  що кожний сорт та гібрид мають високий генетичний потенціал продуктивності, а лімітуючими чинниками його реалізації є кількість та тривалість стресів від часу проростання та в період вегетації. Також загально визнаним є окупність витрат на проведення заходів з обробки (протруєння) посівного матеріалу. Поясненням цього є те, що  витрати на одиницю площі є мінімальними, а дія добрив на насіння та проростки дозволяє уникати ранніх стресів, коли потенціал урожайності ще не досяг максимальних значень.

Торгова лінійка органо-мінеральних добрив КОРМІН має в своєму складі три продукти - КОРМІН Імпульс, КОРМІН Імпульс Старт та  КОРМІН Імпульс Просідс. Кожний з них знаходиться в різних цінових сегментах та мають свою специфіку впливу при проростанні насіння. Відмінні за своєю дією  групи речовин, що входять до складу цих продуктів, дозволяють  забезпечити потреби всіх товаровиробників.

Приклад підготовки посівного матеріалу з одночасним протруюванням в господарствах нашого клієнта ГК Дєдова зерноочисним, протруювальним мобільним агрегатом DOREZ.

КОРМІН Імпульс «бородатий» препарат, що використовується в якості партнера до протруйників (у виробництві) більше 10 років. Конкурентними перевагами його є низька норма та вартість застосування на одну тонну. Так на обробку 1 т насіннєвого матеріалу використовують 50 мл цього перепарату, вартість при цьому становить не більше 200 грн з ПДВ.

Другим продуктом для обробки посівного матеріалу зернових культур є КОРМІН Імпульс Старт. Дане органо-мінеральне добриво містить в своєму складі компоненти Імпульсу (7 груп біологічно активних сполук, в тому числі фітогормони природнього походження) та високий вміст фосфіту калію (Р 430 г/л та К 271 г/л). Таке поєднання діючих речовин продукту забезпечує сильний синергічний ефект, при цьому суттєво зростає енергія проростання та схожість, відзначається посилений розвиток кореневої системи. Крім цього, фунгістатичний ефект дії фосфітів значно посилює ефективність дії синтетичних фунгіцидів, в першу чергу, проти несправжніх грибів  та збудників кореневих гнилей. Норма використання КОРМІН Імпульс Старт становить 0,6 л/т. Перш за все  даний продукт призначений  для обробки насіння, що висівається у ранні строки, де вищий ризик прояву грибкових хвороб, в регіонах із значною кількістю опадів та м’якими зимами, тощо.

Якісно протруєний насіннєвий матеріал озимої пшениці з додаванням Органомінеральних добрив торгової марки КОРМІН надійний «фундамент» створення високопродуктивного посіву.

Преміум продуктом для обробки насіння є органо-мінеральне добриво КОРМІН Імпульс Просідс  - містить у своєму складі складі компоненти Імпульсу (7 груп біологічно активних сполук, в тому числі фітогормони природнього походження) та амінокислоти, гумати, витяжку морських водоростей Аскофілум нодосум та високий вміст доступного цинку. Гармонійне поєднання всіх складових цього добрива сприяє надзвичайно швидкому старту проростків та молодих рослин, особливо у несприятливих умовах (пізній посів, прояв осінніх приморозків та ретардантна дія тріазолів). Високий вміст цинку , гуматів та витяжки морських водоростей сприяє інтенсивному формуванню первинної та вторинної кореневої системи, ще в осінній період. Такий вплив відбувається  за рахунок синтезу ауксину та швидкому проходження фенофаз розвитку. Таким чином даний продукт призначений для обробки насіння, що висівається після поганих попередників, у пізні строки посіву. Норма використання КОРМІН Імпульс Просідс становить 1,0 л/т.

Сходи озимої пшениці обробленої ОМД КОРМІН формують потужну первинну та вторинну кореневу систему спроможні протидіяти збудникам хвороб, що локалізуються в грунті  та максимально поглинути з ґрунту біогенні елементи живлення.

Під час осінньої вегетації для покращення кущення, формування потужної кореневої системи, посиленого накопичення цукрів рекомендуємо застосовувати наступні продукти  КОРМІН Імпульс (0,05 л/га), КОРМІН Імпульс Біпрофос (1,0 л/га), Кормін Універсальний (0,5-1 л/т), Кормін Зерновий (1,0 л/га), Кормін Борний Смарт (0,3-0,5 л/га).