Сучасні технології вирощування разом з КОРМІН Імпульс (Біпрофос)

Сучасні технології вирощування разом з КОРМІН Імпульс (Біпрофос)

ТМ "КОРМІН" в технологічні схеми вирощування пропонує включити комплексне добриво КОРМІН Імпульс (Біпрофос), яке  містить збалансований комплекс всіх мікроелементів що необхідні для повноцінного росту та розвитку рослин.  

Яка ж мета такого агротехнологічного рішення? Це тільки короткий перелік основних властивостей продукту:

-         Стимуляція розвитку кореневої системи за рахунок фітогормонів ауксинової групи, високої концентрації фосфору в фосфітній формі, бурштинової кислоти, гумінових та фульвових кислот, мікроелементів;

-         Підвищення стійкості рослин до несприятливих природніх умов за рахунок амінокислот, високої концентрації фосфору у фосфітній формі, вітамінів.

-         Підвищення холодостійкості  за рахунок групи речовин в складі продукту- кріопротекторів та високої концентрації калію, амінокислот, мікроелементів;

-         Підвищення стійкості рослин до негативного впливу патогенів за рахунок високої концентрація фосфору у фосфітній формі, який має  фунгіостатичний вплив на  гриби класу Ооміцети та пряму інгібуючу дію на збудники фітофторозу, несправжньої борошнистої роси (пероноспорозу), перешкоджає розвитку бактеріальних захворювань;

-         Покращення проникності клітинних мембран, що суттєво підвищує процеси ендосмосу та ексудації кореневої системи. Як наслідок – підвищення  поглинання кореневою системою грунтового розчину, покращення розвитку симбіотичних бактерій в грунті та вища поглинальна здатність листової поверхні для препаратів системної дії та скорочення часу перебування рослин у стресі.

         Застосування  добрива Імпульс (Біпрофос) суттєво скорочує час, протягом якого рослини мають ознаки дефіциту фосфору (антоціанове забарвлення листків кукурудзи та ріпаку).

         КОРМІН Імпульс (Біпрофос) на даному етапі вирощування сільськогосподарських культур рекомендуємо вносити в таких технологічних схемах:

         На кукурудзі рекомендується внесення Біпрофосу з нормою 1 л/га у фазу 4-7 листків як окремо так і  у баковій суміші зі страховими гербіцидами. Це покращує розвиток кореневої системи, накопичення фосфору та калію перед можливим зниженням температур. Забезпечує зняття фітотоксичності від гербіциду.

         При вирощуванні соняшника по технології Clearfield з використанням гербіциду Євро-Лайтнінг (7,5г/л імазапір, 16,5 г/л імазамокс) та Сумо/Експрес (трибенурон-метил 750 г/л) технології - застосовують Кормін Імпульс Біпрофос у бакових сумішах з нормою 1 л/га.

         При вирощуванні сої доцільно внести КОРМІН Імпульс (Біпрофос) у дозі 1 л/га у фазі 3-4 трійчастих листів.

        Так само можливе використання КОРМІН Імпульс (Біпрофос) в одній баковій суміші із страховими гербіцидами за виключенням гербіцидів грунтової дії, що використовуються у страхових схемах захисту та гербіцидів на основі бентазонів.