КОРМІН Фосфорно-Калійний (N-P-K-B)

КОРМІН Фосфорно-Калійний фото

Комплексне фосфорно-калійне добриво з додаванням бору для борвимогливих культур. Даний продукт підвищує рівень обміну речовин, що призводить до посиленого росту та розвитку, це в свою чергу впливає на продуктивність рослин, покращує водний режим, дихання, біосинтез вуглеводів, білків і особливо впливає на утворення пірофосфатних макроенергетичних зв'язків АТФ, а також - фотосинтез.
В комплексі з фосфором та калієм, бор сприяє росту та розвитку меристематичної тканини. За його нестачі, особливо у борофільних культур, спостерігається затримка росту кореня і стебла, а за сильного дефіциту - відмічається повне відмирання точок росту як верхівкових, так і бокових пагонів. Бор сприяє нормальному проходженню процесів запилення та запліднення квіток, визначаючи кількість плодів і насінин; за його нестачі може відбуватися опадання зав'язей і пустозерність. 
Бор регулює синтез та транспорт вуглеводів, підвищуючи вміст крохмалю в бульбах картоплі, цукру в коренях цукрових буряків. Фосфорне голодування рослин у ранній період росту чинить настільки депресивний ефект, що його неможливо усунути наступним оптимальним фосфорним живленням. 
При дефіциті калію рослини повільніше ростуть, їх листя жовтіє, стебла стають тонкими, а насіння втрачає схожість. Рослина втрачає здатність протистояти грибковим хворобам. При дефіциті калію, рослини важче засвоюють вуглекислий газ. А рослини, які отримали достатньо калію легше переносять засуху і стресові фактори.

Склад КОРМІН Фосфорно-Калійний

Має імуностимулюючу фунгіцидну властивість
Працює при низьких температурах
Підвищує морозостійкість рослин


Heading photo

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%