КОРМІН Фосфорно-Калійний (NPKB фосфіт)

КОРМІН Фосфорно-Калійний (NPKB фосфіт) фото

Комплексне концентроване легкозасвоюване фосфорно-калійне добриво для живлення рослин фосфором, бором і калієм з фунгіцидним ефектом та імуностимулюючою дією (містить фосфор у формі фосфіту).
Фосфіт, за рахунок синтезу фітоалексинів, забезпечує стійкість рослин до збудників грибних хвороб, викликаних оміцетами та сприяє формуванню кореневої системи. Калій у складі продукту забезпечує стійкість рослин до кліматичних стресів. 
В комплексі з фосфором та калієм, бор сприяє росту та розвитку меристематичної тканини, за його нестачі, особливо у борофільних культур, спостерігається затримка росту кореня і стебла, а за сильного дефіциту-відмічається повне відмирання точок росту як верхівкових, так і бокових пагонів. 
Використовується при інтенсивних технологіях вирощування способом позакореневого підживлення сільсько-господарських культур.

Склад КОРМІН Фосфорно-Калійний (NPKB фосфіт)

Ефективне, швидке і доступне джерело фосфору-калію-бору
Активує механізми самозахисту рослин, сприяє виробленню фітоалексинів і потовщення клітинних стінок
Активний навіть в умовах знижених температур (+3 ... + 10)
Доповнює та оптимізує живлення рослин у критичні фази розвитку 
Володіє превентивною фунгіцидною дією, без появи резистентності, перешкоджає розвитку та поширенню грибних і вірусних захворювань, підвищує стійкість рослин до стресових факторів

Heading photo

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%