___

___
+38-096-845-78-44 +38-067-316-58-68

СТАБІЛІЗАТОР АЗОТУ

КОРМІН Грунт Спеціальні фото

КОРМІН АС (Тіо)

Висококонцентроване азотно-сірчане добриво у рідкій формі.
Інгібує процес амоніфікації та нітрифікації азоту в ґрунті.
При змішуванні «КОРМІН АС (Тіо)» з КАС істотно знижується температура кристалізації розчину, що дозволяє безпечно зберігати його при більш низьких температурах.
Збільшує до 20% вміст мінеральних форм азоту, доступних після внесення КАС-32 з рекомендованою нормою «КОРМІН АС (Тіо)» за рахунок зменшення газоподібних втрат аміаку з ґрунту та промивання нітратних форм азоту по профілю ґрунту.
Ідеально розчиняється у КАС 32 завдяки однаковій густині.
Створення ефекту пролонгації азотного живлення за рахунок інгібування активності ґрунтового ферменту уреази та пригнічення діяльності нітрифікуючих бактерій. Як ефект - пролонговане забезпечення азотом рослин озимої пшениці, сої, кукурудзи та озимого ріпаку, збільшення врожайності та якості товарної продукції.

Склад КОРМІН Грунт Спеціальні


- Збалансований склад елементів 

Heading photo


Залежить від потреби культур в сірці, часу внесення азотних добрив та часу їх активного споживання. 
Так для ріпаку та культур з відтермінованим строком активного споживання (кукурудза, сорго) норма внесення «КОРМІН АС (Тіо)» становить 20% (5:1) до норми застосування КАС-32. 
Для зернових та соняшнику норма відповідно становить 10% (10:1) до норми КАС-32.
Комплексне азотно-сірчане добриво, що використовується спільно з КАС та РКД, для забезпечення рослин сіркою та зменшення непродуктивних втрат азоту з добрив