КОРМІН Борний (Смарт)

КОРМІН Борний (Смарт) фото

Найбільш доступний борвмісний продукт. Перевагою даного продукту є невисока концентрація бору 120 г/л, у формі боретаноламіну. Це дозволяє ефективно застосовувати мікродобриво у стресових умовах: дефіцит вологи, високі температури, низька відносна вологість повітря, за рахунок нижчої концентрації та сольового індексу. Вищий же вміст загального азоту є додатковою перевагою проникнення бору через листову поверхню.
Бор приймає участь у вуглеводному обміні та сприяє заплідненню квіток у рослин, також, як регулятор, відповідає за синтез стимуляторів та інгібіторів росту рослин. Він сприяє кращому використанню кальцію та посилює утворення бульбочок на коренях бобових. Бор потрібен рослинам протягом усього періоду вегетації, оскільки саме він регулює синтез і транспорт вуглеводів, ростових речовин, аскорбінової кислоти від листя до органів плодоношення і коріння. Під впливом бору рослини раніше зацвітають і дають насіння, різко знижуються хвороби і підвищується насіннєва продуктивність. Жоден з процесів обміну речовин не відбувається без участі бору. 
Брак бору найчастіше спостерігається на карбонатних, заболочених, а також провапнованих ґрунтах, посилюється в посушливі роки і при надмірному внесенні азотних добрив та вапна.

Склад КОРМІН Борний (Смарт)

Легкодоступний для рослини
Краще засвоєння за рахунок азоту в амідінй формі 
Працює при низьких температурах
Толерантний в бакових сумішах
Підвищує морозостійкість рослин

Норма внесення КОРМІН Борний (Смарт)

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%