КОРМІН Борний (Актив)

КОРМІН Борний (Актив) фото

Найбільш ефективне борне добриво за рахунок гармонійного поєднання бору у формі боретаноламіну, мікроелементів хелатованих карбоксилатами, також до складу продукту додані органічні та амінокислоти, вітаміни. Даний комплекс дозволяє корегувати не тільки дефіцит бору та інших мікроелементів, а також дозволяє покращити проникнення елементів живлення крізь листову поверхню, підвищує інтенсивність фотосинтезу, скорочує термін подолання стресу рослинами, активізує діяльність кореневої системи.
Бор приймає участь у вуглеводному обміні та сприяє заплідненню квіток у рослин, також, як регулятор, відповідає за синтез стимуляторів та інгібіторів росту рослин. Він сприяє кращому використанню кальцію та посилює утворення бульбочок на коренях бобових. Бор потрібен рослинам протягом усього періоду вегетації, оскільки саме він регулює синтез і транспорт вуглеводів, ростових речовин, аскорбінової кислоти від листя до органів плодоношення і коріння. Під впливом бору рослини раніше зацвітають і дають насіння, різко знижуються хвороби і підвищується насіннєва продуктивність. Жоден з процесів обміну речовин не відбувається без участі бору. 
Брак бору найчастіше спостерігається на карбонатних, заболочених, а також провапнованих ґрунтах, посилюється в посушливі роки і при надмірному внесенні азотних добрив та вапна.

Склад КОРМІН Борний (Актив)

Легкодоступний для рослини
Краще засвоєння за рахунок азоту в амідінй формі 
Працює при низьких температурах
Толерантний в бакових сумішах
Підвищує морозостійкість рослин

Норми внесення КОРМІН Борний (Актив)

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%