КОРМІН Кальцієвий

Heading photo

Органо-мінеральне добриво, яке покращує якість рослинної продукції, поліпшує формування мембран та клітинних стінок рослин, процеси фотосинтезу. Покращує лежкість овочів та фруктів при зберіганні та транспортуванні. 
«КОРМІН Кальцієвий» рекомендовано застосовувати на всіх культурах, що чутливі до нестачі кальцію (хвороби, які виникають через його дефіцит – верхівкова гниль помідорів, перців, побуріння м'якоті картоплі, гірка ямчатість яблук). 
При нестачі кальцію в рослині насамперед буріють жилки на листках, потім скручуються листки по краях та пошкоджуються бруньки. Обприскування повинні проводитися регулярно від початку росту плодів до початку дозрівання. Кальцій, з'єднуючись з пектиновими речовинами, є найважливішою складовою клітинних оболонок культур. При нестачі кальцію клітинні оболонки ослизнюються. Дефіцит кальцію призводить до збільшення проникності мембран, порушення їх цілісності та процесів мембранного транспорту. Кальцій бере участь в формуванні клітинної стінки. 
Позакореневе підживлення добривом "КОРМІН Кальцієвий" є найбільш ефективним технологічним заходом, особливо на плодових культурах, оскільки кальцій має слабку здатність переміщуватись від кореневої системи до генеративних органів та плодів.

Heading photo

Збалансований склад 
Швидкорозчинний у воді 
Фунгіцидний ефект
Не містить домішок і фітотоксичних сполук 

Heading photo

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%