КОРМІН Мідний (хелат)

КОРМІН Мідний (хелат) фото

Концентроване органо-мінеральне добриво з високим вмістом міді у хелатній формі, яка сприяє підвищенню продуктивності і якості сільськогосподарських культур за рахунок активізації багатьох ферментних систем і особливо окислювально-відновлювальних процесів. Завдяки хелатній формі препарат добре засвоюється рослинами.
Мідь входить до складу ферментів, що відіграють важливу роль в окисно-відновних процесах. Вона поліпшує інтенсивність фотосинтезу, сприяє утворенню хлорофілу, позитивно впливає на вуглеводний та азотний обміни, підвищує стійкість рослин до грибкових і бактеріальних захворювань. 
Під впливом міді збільшується вміст білка в зерні, цукру – в коренеплодах, жиру – в зерні олійних культур, крохмалю – в бульбах картоплі, цукру та аскорбінової кислоти – в плодах і ягодах.
Найхарактерніше нестача міді проявляється у зернових культур: у наслідок розкладання хлорофілу кінчики їх молодих листків біліють і закручуються, краї стають жовтими. У разі значної нестачі міді рослини починають дуже кущитися, але продуктивних стебел не утворюють.

Склад КОРМІН Мідний (хелат)

Доступна форма
Збалансований склад
Безпечний для навколишнього середовища
Не містить штучносинтезованих кислот

Heading photo

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%