КОРМІН Молібденовий (N-Гумат)

КОРМІН Молібденовий фото

Концентроване органо-мінеральне добриво з вмістом молібдену, який відіграє важливу роль у функціональності азотного обміну рослин. 
"КОРМІН Молібденовий (N-Гумат)" позитивно впливає на синтез білків в зерні та вегетативній масі кукурудзи та бобових культур, а також на фракційний склад цих білків, тобто – якість. 
Молібден бере участь у вуглеводному, азотному і фосфорному обмінах, синтезі вітамінів і хлорофілу, підвищує інтенсивність фотосинтезу. Важлива роль належить молібдену в процесах фіксації азоту з атмосфери бульбочковими і вільно існуючими бактеріями. Зовнішні ознаки помірної нестачі молібдену в рослинах подібні до азотного голодування. 
За значного дефіциту молібдену виявляються яскраво-жовто-зелені або блідо-оранжеві плями між жилками старих листків, переважно з верхнього боку. При цьому молоді листки скручуються всередину у вигляді ложечок, точки росту відмирають, а жилки листків залишаються світло-зеленими. Ослаблюється ріст рослин, затримується цвітіння.

Склад КОРМІН Молібденовий

Толерантний в бакових сумішах
Не містить домішок і фітотоксичних сполук

Норми внесення КОРМІН Молібденовий

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%