КОРМІН Кремнієвий (Гумат)

КОРМІН Кремнієвий (Гумат) фото

Концентроване органо-мінеральне добриво, яке сприяє підвищенню природного захисту рослин від біотичних та абіотичних стресів. Позитивний вплив добрива з кремнієм встановлено на різних грунтах для всіх сільськогосподарських культур. 
Кремній дієвий засіб для боротьби зі згубним впливом посухи на рослину. Незважаючи на те, що до складу ґрунту входять силікати і алюмосилікати, в яких міститься кремній, культури постійно потерпають від його нестачі. 
Окрім своєї безпечності для навколишнього середовища, кремній формує добре розвинуту кореневу систему культур, захищає її, сприяє синтезу і регулює баланс фітогормонів, стимулює індукований синтез ферментів в антиокисній системі, позитивно впливає на іонний гомеостаз, протидіє водному, хімічному і тепловому стресу, діє як фізичний бар'єр для комах і патогенних мікроорганізмів, зберігає стійкість пилку в різних погодних умовах і оберігає його від мікробного руйнування.

Склад КОРМІН Кремнієвий (Гумат)

Збалансований склад
Підвищення стійкості рослин до температурного стресу та посухи 
Не має в складі токсичних речовин

Heading photo

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%