КОРМІН Цинковий (Хелат Плюс)

КОРМІН "Цинковий" (Хелат) фото

Висококонцентроване хелатоване цинкове мікродобриво, розроблене для усунення дефіциту цинку шляхом позакореневого підживлення культур, особливо вимогливих до умов забезпечення ним (кукурудза, соя, сорго). 
Під впливом цинку активується синтез цукрів і крохмалю, збільшується загальний вміст вуглеводів, білкових речовин, аскорбінової кислоти і хлорофілу, підвищуються посухо-, жаро- і холодостійкість рослин. Цинк відіграє ключову роль в каталізі ферментативних реакцій, входить до складу окисно-відновних, антиоксидантних ферментів та білків, що регулюють транскрипцію РНК. 
Дефіцит Zn призводить до порушення метаболізму азоту та синтезу білків. В цілому, близько 2800 білків залежать від оптимального забезпечення рослин цимелементом. В результаті Zn- дефіциту підвищуються проникність мембран кореневої системи, що супроводжується викидомексудатів, які підвищують рівень зараженості хворобами, оскільки є живленням для патогенних мікроорганізмів.

Склад КОРМІН "Цинковий" (Хелат)

Висока стійкість в бакових сумішах 
Збалансований склад
Швидкорозчинний у воді
Високий рівень засвоєння
Має імуностимулюючу фунгіцидну властивість

Heading photo

Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%