КОРМІН АС (Рейнфорс)

КОРМІН Рейнфорс фото

Концентроване органо-мінеральне добриво, яке сприяє підвищенню природного захисту рослин від біотичних та абіотичних стресів. Містить у своєму скаладі біодоступний кремній, фітогормон цитокінин та збалансовані кількості мікроелентів: марганець, цинк та мідь. 
Позитивний вплив даного добрива встановлено на різних грунтах для всіх сільськогосподарських культур. 
Кремній дієвий засіб для боротьби зі згубним впливом посухи на рослину. Забезпечення рослин доступними сполуками кремнію протидіє водному, хімічному і тепловому стресу, діє як фізичний бар'єр для комах і патогенних мікроорганізмів, зберігає стійкість пилку в різних погодних умовах і оберігає його від мікробного руйнування.  
Цитокінини – гальмують продукування інгібіторів росту, попереджають старіння хлоропластів, стимулюють синтез антистресових ферментів, підвищують стійкість рослин до високих температур. 
Мікроелементи марганець, цинк та мідь активують ряд металоферментних комплексів, що задіяні у подоланні стресів різної природи та регулюють транспірацію. 

Склад КОРМІН Рейнфорс

Збалансований склад
Сприяє формуванню «потужного» шару кутикули
Зменшує транспіраційний коефіцієнт
Підвищує стійкість рослин до температурного стресу та посухи
Зменшує абортацію квіток та зав’язі

Норми внесення КОРМІН Рейнфорс

Норми виливу робочого розчину:
Зернові, технічні 200 - 300 л/гаОвочеві, ягідні 200 - 400 л/гаПлодові 500 - 1000 л/га (залежно від об’єму крони)Виноградники 600 – 800 л/га
Погодні умови:
Швидкість вітру не більше 2-3 м/с.Температура повітря 5 – 24 0СВідносна вологість повітря вища 55%